MojAndroid

Samsung Galaxy S5 bol svojho času veľmi podarený telefón. Jeden z prvých Samsungov s odolnosťou voči vode a zároveň posledná vlajková loď s plastovým telom a odoberateľným zadným krytom. Dnes už síce ide o starší telefón, ktorý ale stále má svoje kvality. Je tiež nesmierne odolný, čo dokazuje nasledujúce video.

Na ňom si môžete pozrieť záznam práve zo smartfónu Samsung Galaxy S5. Ten použil Blake Henderson pri natáčaní lietadla počas letu, no telefón sa mu vyšmykol a pristál až na zemi. Celý čas pritom pokračoval v natáčaní videa, ktoré nebolo prerušené ani po pristátí po páde z výšky približne 300 metrov. Akoby situácia nebola dostatočne zaujímavá, telefón pristál v záhradke pána, ktorý práve kosil trávu. Všimol si ho ale až po niekoľkých minútach a vôbec nerozumel, ako sa tam telefón dostal.

Je naozaj pôsobivé, aký pád telefón prežil, a to aj napriek tomu, že pristál v tráve, resp. v lístí. Tiež nie je zrejmé, či nešlo o odolnejšiu verziu telefónu Galaxy S5 Active či Galaxy S5 Sport. Zároveň je možné, že telefón mal na sebe nejaký odolný kryt, no to nič nemení na tom, že ide o skutočne zaujímavú situáciu a dôkaz odolnosti telefónu. Ktovie, ako by dopadli v podobnom dropteste súčasné vlajkové lode…

Zdroj: Reddit via Android Community

16.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+