MojAndroid

Analytik Kim Jong-hyun pracujúci pre soulskú spoločnosť Eugene Investment & Securities tvrdí, že najbližšia vlajková loď Samsung Galaxy S5 nepríde s flexibilným displejom. Svoje tvrdenie podkladá hneď niekoľkými faktami, ktoré spomínajú nedostatočnú kapacitu výroby flexibilných displejov pre Samsung a málo výhod, ktoré by ocenili milióny ľudí, ktorí si tento smartfón zakúpia.

galaxy-s5-with-plastic-body-and-faux-leather

Kapacity výroby flexibilných displejov sú schopné denne vyprodukovať iba 8000 jednotiek zahnutých displejov, čo jednoznačne nestačí na výrobu miliónov nových Galaxy S5, ktoré sa majú začať predávať už o niekoľko mesiacov. Navyše, takýto displej vraj zatiaľ neponúka toľko výhod, aby si ho spoločnosť mohla dovoliť vložiť do svojej vlajkovej lode, ktorá tvorí značnú časť ich zisku. Už v priebehu budúceho roka by sme sa mali dočkať pokračovania smartfónu Samsung Galaxy Round, ktorý ako prvý prišiel s ohnutým displejom. Fanúšikovia flexibilnej technológie si tak prídu na svoje, avšak nie pri vlajkovej lodi Samsung Galaxy S5.

Náš tip
Prečítajte si všetko, čo vieme o Samsungu Galaxy S5

Zdroj: SamMobile

23.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+