MojAndroid

Aj napriek tomu, že nový Galaxy S5 je vodeodolný, Samsung stále pripravuje jeho odolnejšiu verziu s názvom S5 Active. Hoci viacerí sa domnievali, že takýto smartfón pri súčasných vlastnostiach vlajkového modelu nemá zmysel, pravdepodobne si to nemyslí juhokórejský výrobca. To, že novinku s názvom Galaxy S5 Active skutočne pripravuje dokazuje aj video z TK Tech News.

Údajný Samsung Galaxy S5 Active sa svojim vzhľadom podobá na súčasný Galaxy S5. Podobne ako pri modeli Galaxy S4 Active, aj tu môžete na prednej strane nájsť trojicu hardvérových talčidiel, ktoré majú poslúžiť k lepšiemu ovládaniu zariadenia pod vodou. Celkovo vyzerá konštrukcia S5 Active robustnejšia, s Galaxy S5 však zdieľa viacero rovnakých prvkov. Je to napríklad predný strieborný rámik okolo displeja, snímač srdcového pulzu, či fotoaparát. Podrobné informácie o vlastnostiach tejto novinky však zatiaľ nie sú k dispozícii. Veríme však, že nový smartfón od Samsungu by mohol byť odolnejší ako kedykoľvek predtým a okrem certifikácií odolnosti voči vode a prachu, poskytne zvýšenú odolnosť aj voči pádom a iným pre smartfón extrémnym podmienkam.

Doplnené: TK Tech News pridalo nové video, ktoré približuje parametre nového Galaxy S5 Active. Tie by mali byť totožné so súčasným modelom Galaxy S5. Poháňať ho bude teda Snapdragon 801 spolu s 2 GB operačnej pamäte RAM. Displej by mal mať veľkosť 5,2 palca a Full HD rozlíšenie. Zvyšné špecifikácie budú pravdepodobne taktiež totožné.

21.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+