MojAndroid

Spolu s novou vlajkovou loďou, spoločnosť Samsung predstavila aj ďalšiu vlnu príslušenstva, prispôsobené tvarom alebo softvérovým úpravám Galaxy S4. Predsa čo by to bol za smartfón bez poriadnych doplnkov. Väčšina z nich dokáže pracovať s aplikáciou S-Health 2.0. Konkrétne sa jedná o vodeodolný náramok S Band, ktorý dokáže zaznamenávať kroky, vzdialenosť, spálené kalórie prípadne monitorovať efektívnosť spánku na základe vašich pohybov. Ďalším zariadením, ktorý ocenia najmä športovci je HRM (Heart Rate Monitor) pre sledovanie srdcovej frekvencie v reálnom čase. Iným typom príslušenstva je inteligentná váha Body Scale, ktorá do Galaxy S 4 odosiela prostredníctvom bezdrôtovej technológie Bluetooth informácie o vašej hmotnosti.

Samsung S Band MojAndroid

Pre ochranu nového smartfónu predstavila spoločnosť vynovený Samsung S View Cover, ktorý teraz poskytuje malé okno, umožňujúce používateľom nahliadnuť na Super AMOLED displej a dokonca aj prijať hovory bez odkrytia. V ponuke je aj klasický Flip Cover, upravený na rozmery vlajkovej lode. Rovnako je dostupná aj dvojica ochranných obalov: prémiový Pouch a Protective Cover+ pre náročných používateľov. Hráči mobilných hier ocenia nový univerzálny Game Pad, ktorý podporuje veľkosti 4 – 6,3 palcov a pre rýchle spárovanie pomocou technológie Bluetooth mu pomáha NFC Tectile. Samsung ponúkne aj slúchadlá, ktoré vraj poskytnú “prémiový Hi-Fi zvukový zážitok”. Ak by vám nestačila veľká 2600 mAh batéria vo vnútri smartfónu, budete si môcť dokúpiť Extra Battery Kit. Predávať sa začne aj bezdrôtová nabíjačka Wireless Charging Pad/Cover.

Spoločnosť Samsung zatiaľ neposkytla žiadne informácie o cenách príslušenstva a ani o jeho dostupnosti. V prípade, že budeme vedieť viac, určite vás budeme informovať. Obrázky uvedených produktov nájdete nižšie v galérii.

Zdroj: sammobile

16.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+