MojAndroid

Najnovším trendom v oblasti mobilných telefónov je vytváranie zariadení tak, aby pôsobili a boli drahocennými šperkmi, ktoré sa trbliecu na dennom svetle. Tento trend neobišiel ani Samsung Galaxy S III a tvorca Amosu Couture z Galaxy S III vytvoril hodnotný šperk.

Amosu Couture, génius módnych výstrelkov, vytvoril na mieru zhotovený Samsung Galaxy S III, ktorý je vykladaný na obvode rámu s 500 kameňmi Swarovského. Ďalších 16 kamienkov nájdeme na hardvérovom tlačidle na prednej strane smartfónu. Ak vás  zaujíma cena takto „vylepšeného“ smartfónu Samsung Galaxy S III, tá sa pohybuje na úrovni 2099 britských libier, alebo ak chcete 2720 €.

Ak už Samsung Galaxy S III vlastníte, nemusíte zúfať, že nie ste majiteľom podobného šperku. Vytvoriť si ho môžete dať za 1399 britských libier (1765 €). To však nie je všetko, lebo módny mág Amosu Couture dodáva k tejto úprave aj luxusné kožené puzdro.

Ak však by ste chceli upraviť podľa vašich predstáv nejaký iný smartfón, ktorý by bol vašim osobným šperkom, môžete si vybrať z ďalších modelov a možností úprav na stránke Alexandra Amosu.

Zdroj, foto: AlexanderAmosu, Phone Arena

29.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+