MojAndroid

Spoločnosť Samsung len nedávno predstavila svoje vlajkové lode z radu Galaxy S21. Konkrétnejšie sme sa dočkali až troch smartfónov a to modelu Galaxy S21, Galaxy S21+ a Galaxy S21 Ultra. K najnovším vlajkovým lodiam však patrí aj kvalitná systémová podpora v podobe častých a skorých aktualizácií, ktorú má Samsung zdá sa dobre vychytanú.

Aktualizácia pre Samsung smartfóny z radu Galaxy S21 obsahuje okrem bezpečnostnej záplaty aj vylepšenia stability

Aktualizácia pre tri vyššie spomínané smartfóny už je dostupná aj na Slovensku. Pod názvom G998BXXU1AUB3 (Galaxy S21 Ultra), prináša okrem februárovej bezpečnostnej záplaty aj isté vylepšenie výkonu zariadenia a optimalizáciu fotoaparátu.

samsung galaxy s21 aktualizacia
Zdroj: Redakcia MôjAndroid.sk

Ak ste už najnovšiu aktualizáciu dostali, môžete nám dať o tom vedieť dole v komentároch. V  prípade, že vám smartfón stále najnovšiu aktualizáciu neponúkol, môžete ju v nastaveniach manuálne vyhľadať.

Ako je na tom konkurencia?

V poslednej dobe sa najviac hovorí najmä o veľkých aktualizáciách na Android 11 a bezpečnostné záplaty idú mierne do úzadia. Novej verzie systému Android sa dočkali napríklad smartfóny Samsung Galaxy Note 10 Lite, Galaxy A51 a Xcover Pro.

O svoje smartfóny sa stará aj spoločnosť LG, ktorá nedávno spustila aktualizáciu pre LG WingXiaomi taktiež aktualizuje svoje smartfóny na najnovší Android a len nedávno spustilo update pre Mi 10T, Mi 10T Pro a Redmi Note 9S.

Nokia sa taktiež činí a len niekoľko dní dozadu začala aktualizovať model Nokia 8.3 5G.

 

Náš tip
Aká dlhá je skúšobná doba v rôznych streamovacích službách? | Prehľad

11.2.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+