MojAndroid

Výrobcovia pomaly, ale isto aktualizujú svoje smartfóny na najnovší operačný systém Android 12. Chýbať nesmie ani Samsung, ktorý už aktualizáciu ponúkol pre sériu Galaxy S22. Podľa informácií portálu Sammobile teraz prichádza najnovší Android 13 aj pre sériu Samsung Galaxy S21.

Android 13 pre Samsung Galaxy S21

Beta testovanie je na konci a Samsung práve v týchto chvíľach uvoľňuje najnovší Android spoločne s najnovšou nadstavbou One UI 5 pre sériu minuloročných vlajkových lodí. Vyzerá to tak, že všetko ide podľa plánu, keďže tieto modely mali aktualizáciu dostať v priebehu novembra.

Samsung Galaxy S21 Ultra
Samsung Galaxy S21 Ultra | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Zaujímavé je, že najnovšie skladacie smartfóny na Android 13 stále čakajú, no používatelia môžu byť pokojní, pretože by mal tiež doraziť v priebehu tohto mesiaca. To isté platí aj pre minuloročné skladačky, najnovšie tablety či sériu Galaxy S20.

Zdroj uvádza, že aktualizácia začala práve v Európe. Je preto možné, že vám ju ponúkol už aj váš smartfón. Ak sa tak stalo, neváhajte nás o tom informovať v komentároch pod týmto článkom. Aktualizácia sa týka modelov Galaxy S21, Galaxy S21+ a Galaxy S21 Ultra. Novší a menej vybavený Galaxy S21 FE by ju mal taktiež dostať onedlho.

Náš tip
Toto sú smartfóny, s ktorými sú používatelia najspokojnejší
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
7.11.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+