MojAndroid

Jeden z najpopulárnejších Android smartfónov vyššej triedy Samsung Galaxy S20 FE dostáva novú aktualizáciu softvéru. Portál SamMobile prezradil, čo všetko mu prináša.

Pre 5G model je už aktualizácia dostupná aj na Slovensku

Samsung Galaxy S20 FE je vďaka výbornému pomeru ceny a parametrov aj po necelých dvoch rokoch obľúbeným modelom. Uvedomuje si to aj jeho výrobca, ktorý prináša novú aktualizácie pre jeho 4G a aj 5G verziu. Aktualizácia softvéru pre Galaxy S20 FE (LTE) s číselným označením G780FXXU9DVE7 bola spustená zatiaľ v Rusku.

Samsung Galaxy S20 FE
Samsung Galaxy S20 FE | Zdroj: Miroslav Schwamberg

V prípade Galaxy S20 FE 5G je číselné označenie G781BXXU4FVE8 a je dostupná v krajinách Baltského mora, Nemecku, Írsku, Luxembursku, Portugalsku a aj na Slovensku. Aktualizácia prináša júnovú bezpečnostnú záplatu systému, ktorá opravuje viac ako 60 chýb v oblasti súkromia a zlepšuje aj stabilitu samotného zariadenia.

Systém by vám mal dostupnosť aktualizácie oznámiť automaticky. Skontrolovať si ju môžete aj manuálne v sekcii Nastavenia > Aktualizácia softvéru> Stiahnuť a nainštalovať. Pred aktualizáciou sa uistite, že máte dostatočne nabitú batériu a telefón musí byť pripojený k Wi-Fi sieti. Ak váš dátový balíček nie je obmedzený, môžete samozrejme využiť aj mobilnú dátovú sieť.

Nemali by ste prehliadnuť:

Elektromobil Roka 2022 powered by ČSOB Leasing: Vyberte najlepšie elektromobily a vyhrajte!

Instagram vylepšuje Reels, videá môžu trvať až 90 sekúnd

WhatsApp pracuje na možnosti úpravy odoslaných správ

Ako je na tom konkurencia?

V poslednom období bolo aktualizovaných aj viacero konkurenčných smartfónov. Majiteľov Xiaomi Mi 10 určite potešil príchod Androidu 12 a nadstavby MIUI 13. OnePlus Nord dostal aktualizáciu, ktorá mu priniesla viacero vylepšení a opráv. A aktualizáciu na Android 12 dostal aj obľúbený tablet Xiaomi Pad 5.

Náš tip
OnePlus príde o svoj ikonický posuvník pre notifikácie. Nie však úplne

 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
11.6.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+