MojAndroid

Písal sa rok 2011 a jedným z najžiadanejších zariadení bol Samsung Galaxy S2. Vtedajšia vlajková loď ponúkala 1 GB RAM a 2-jadrový Exynos procesor, ktorý bol synonymom brutálneho výkonu. Dnes sa nad špecifikáciami tohto zariadenia iba pousmejeme. Ak však patríte medzi šťastlivcov, ktorí ho stále vlastnia, tak vás možno zaujme informácia o tom, že si naň môžete nainštalovať Android 6.0 Marshmallow vďaka alternatívnej CyanogenMod ROM.

Samsung Galaxy S2 - Android telefón

O vývoj najnovšieho Androidu 6.0 Marshmallow pre Samsung Galaxy S2 sa postaral známy vývojár a člen XDA komunity Lysergic Acid. CyanogenMod 13 je pre toto zariadenie dostupný v nightly verzii, ktorá nemusí byť 100-percentne funkčná, no mala by byť vhodná na denné používanie. CM 13 ROM si môžete stiahnuť priamo na stránkach CyanogenModu a nainštalovať si ju manuálne ako každú inú CM ROM. Na konci si nezabudnite flash-núť aj Google aplikácie. ;-)

Zdroj: XDA

5.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+