MojAndroid

Rôzne úniky a špekulácie o očakávaných smartfónoch už dnes nie sú ničím neobvyklým. V posledných týždňoch sa stupňujú špekulácie okolo modelu Samsung Galaxy Note 10, ktorý by mal byť predstavený v priebehu augusta. Na tom, samozrejme, nie je nič prekvapivé, pretože nás od oficiálneho predstavenia delia približne dva mesiace. Teraz sa ale objavila špekulácia, ktorá súvisí s modelom, ktorého predstavenia sa dočkáme až budúci rok. Konkrétne sa jedná o Samsung Galaxy S11, nástupcu smartfónu Samsung Galaxy S10, ktorý juhokórejská spoločnosť predstavila vo februári tesne pred kongresom MWC 2019 v Barcelone.

Podľa špekulácií by mal modelu Samsung Galaxy S11 chýbať 3,5 mm audio jack. Rovnako by tomu malo byť aj u chystaného modelu Samsung Galaxy Note 10. Práve Samsung bol spolu s konkurentom LG jedným z posledných výrobcov, ktorí stále ponúkali u vlajkových lodí tento štandardný konektor. Používateľom teraz nebude ostávať nič iné, ako použiť slúchatka s USB-C konektorom, redukciu alebo bluetooth rozhranie. Po zrušení vymeniteľnej batérie je absencia 3,5 mm audio jacku ďalšou ranou pre konzervatívnych používateľov smartfónov.

Náš tip
Ďalší veľký únik informácií o Samsungu Galaxy Note 10 | DOHADY
10.6.2019
Zdroj: SamMobile
  • Roman

    Každému dá Buds a bude, ja som za. Mám S10 a používam jack a nevadí mi že budem musieť prejsť na bluetooth. Jedine dúfam že to nezabijú 3400mah batériou. Bez jacku aspoň 3900mah a viac pri “clasickej” S11

  • Edds

    S11 ma nezaujima, ale stale neviem co sa tymto tahom vobec sleduje ? naozaj sa tym setri miesto pre nieco alebo je to obycajny umely zasah ?

  • Erik Gál

    toto tvrdia každý rok hádam od S8 a vždy zatial prišli aj s jackom

+