MojAndroid

Máme rýchlu správu pre nadšencov mobilných technológií spoločnosti Samsung. Určite viete, že už o pár dní dôjde k predstaveniu tak očakávaného Samsungu Galaxy S10. Popri ňom bude predstavený aj väčší braček Samsung Galaxy S10+. Mnohé špekulácie o tom, že k dispozícii bude aj akási odľahčená, lacnejšie verzia smartfónu boli už dávno potvrdené, nuž jej názov Samsung Galaxy S10e bol mnohokrát zamieňaný napríklad s pomenovaním “Samsung Galaxy S10 Lite”. Nič také sa však konať nebude a tento variant bude niesť pomenovanie Galaxy S10e.

Potvrdené u samotného výrobcu

Francúzska oficiálna stránka značky Samsung uverejnila podstránku pre smartfóny zo série Galaxy S10. Nadpis jednoznačne nasvedčuje tomu, že najlacnejšia a zároveň o čosi menej vybavená verzia tohto smartfónu sa bude volať Samsung Galaxy S10e. Na stránke sa však nenašli žiadne ďalšie informácie o týchto modeloch, tak ako aj nejaké info o tom, či Samsung predstaví na tej istej udalostí aj 5G smartfón.

Dôkazom o pomenovaní najlacnejšieho modelu je oficiálna stránka spoločnosti Samsung pre Francúzsko

Ďalšie články k téme “Galaxy S10”:

Náš tip
Uniknutý dokument odhaľuje špecifikácie Samsungu Galaxy S10, S10+ a S10e
Náš tip
Samsung Galaxy S10+ s Exynosom sa objavil v GeekBench s novým skóre
Náš tip
Samsung Galaxy S10: Poznáme presný termín a čas predstavenia
13.2.2019
Zdroj: gsmarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+