MojAndroid

Verne známy človek na Twitteri menom Evan Blass, ktorého poznáme predovšetkým ako človeka, ktorý uploaduje rôzne leaky ohľadom pripravovaných telefónov prednedávnom zverejnil obrázok, na ktorom sa nachádzajú graficky navrhnuté tri veľkostné varianty modelu Samsung Galaxy S10.

S10 Lite, S10, S10+

Podľa renderov zobrazených nižšie môžeme usúdiť, že Samsung pre nás chystá 3 veľkostné varianty. Najmenší a pravdepodobne aj najlacnejší dostane pomenovanie Samsung Galaxy S10 Lite a bude disponovať 5,8-palcovým displejom s “O” výrezom s jednou kamerou. Klasický Samsung Galaxy S10 sa stále bude líšiť od najlepšie vybaveného variantu, avšak ponúkne 6,1-palcový displej a jednu prednú kameru. Najväčší braček Samsung Galaxy S10+ bude mať displej veľký 6,4 palcov a vpredu sa nachádza až dvojica “selfie” kamier. Na obrázku je možné vidieť aj kódové pomenovania týchto modelov. Čo však zaujme azda najviac a vyvolá vlnu pohoršení od skeptikov je fakt, že na grafike nižšie sa výrezy so “selfie” kamerami nachádzajú v presnom strede a nie v pravom hornom rohu, ako nám ukazovali doterajšie úniky. S najväčšou pravdepodobnosťou sa však “O” výrezy budú nachádzať práve v už spomínanom pravom hornom rohu zariadení.

Aký veľkostný variant by ste si vybrali vy? Hnevá vás, že Samsung svoje veľkostné varianty nevybavuje rovnakým hardvérom? Svoj názor nám napíšte dolu do diskusie!

Ďalšie články k téme Samsung:

Náš tip
Samsung Galaxy S10+ na prvých render obrázkoch a videu | Dohady

Náš tip
Samsung Galaxy A8s s displejom s „dierkou“ pre selfie kameru príde už 10. decembra

Náš tip
Malajzijský Samsung použil na propagáciu foťáku Galaxy A8 fotografiu zo zrkadlovky

10.12.2018
Zdroj: gsmarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+