MojAndroid

Samsung i naďalej neprestáva svoj aktuálny vlajkový model priam napchávať novými funkciami. Najnovšia aktualizácia sa zameriava na fotoaparáty a upravuje všetko k lepšiemu. Dočkáme sa prídavných funkcií a vylepšeného nočného režimu fotografovania.

Niečo pre milovníkov nočných záberov

Ako názov článku hovorí, Galaxy S10 sa dočká vylepšenia už tak skvelého Night mode. Okrem toho však poteší aj aktualizovanou bezpečnostnou záplatou, platnou k 1. máju 2019. Vyhotovené fotografie za pomoci nočného režimu majú byť po novom ešte čistejšie a krajšie. Dočkáme sa zníženia viditeľnosti digitálneho šumu a čo poteší azda najviac, nočný režim prichádza aj pre širokouhlý snímač.

Samsung Galaxy S10e taktiež obdrží túto aktualizáciu.

Odteraz budete taktiež môcť vytvárať Live Focus fotografie aj s teleobjektívom (doteraz to bolo možné iba na modeli Galaxy S10 5G). Vylepšená bola aj tvorba fotografií s “bokeh” efektom a snímač teraz dokáže ešte lepšie rozmazať pozadie za veľkými objektami.

Aktualizácie sa dočkajú všetky tri modely

Dostupnosť aktualizácie hlásia najmä ľudia zo Švajčiarska. Update má byť dostupný pre celé trio modelov z radu Galaxy S10 a k nám by mohol doraziť už v najbližších dňoch. Ak náhodou patríte k šťastlivcom, ktorý aktualizáciu už obdržali, nezabudnite nám o tom dať vedieť v diskusii!

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Samsung Galaxy S10 sa na internete objavil v sýtočervenej farbe

Náš tip
Samsung: Vymeňte svoj starý Galaxy S za nový s cenou nižšou až o 420 eur

Náš tip
Samsung Galaxy S10 dostáva update s manuálnym Nočným módom

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
24.5.2019
Zdroj: Phone Arena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+