MojAndroid

Nové vlajkové modely spoločnosti Samsung vždy prinášajú so sebou aj novú várku originálnych tapiet, ktoré korešpondujú s Dynamic AMOLED displejmi na týchto zariadeniach. Vy si tieto pozadia môžete stiahnuť v plnom rozlíšení aj do vášho mobilu.

Štýlové tapety aj pre váš smartfón

Nové tapety z aktuálnych vlajkových lodí spoločnosti Samsung si môžete stiahnuť v plnom rozlíšení z tejto stránky. Dlhým podržaním na obrázku vyvolajte možnosti a zvoľte “Uložiť obrázok”. Pokiaľ ste na počítači, pravým tlačidlom myši kliknite na obrázok a následne zvoľte možnosť “Uložiť obrázok ako…”. Ak sa vám páčia všetky tapety zo stránky a chceli by ste zároveň ušetriť čas, môžete kliknúť tlačidlo “DOWNLOAD”. Táto možnosť vám stiahne súbor vo formáte .zip, ktorý potom musíte extrahovať vo vašom zariadení.

Ďalšie články k téme “Galaxy S10”:

Náš tip
Samsung Galaxy S10+ je nový kráľ selfie fotoaparátov
Náš tip
Európska 5G verzia Samsungu Galaxy S10 bude k dispozícii už v lete
Náš tip
Bixby tlačidlo na Samsung Galaxy S10 je možné čiastočne nahradiť inou funkciou
24.2.2019
Zdroj: SamMobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+