MojAndroid

Tento mesiac sa majú odohrať dve významné udalosti vo svete mobilných technológií. Kongres MWC 2019 v Barcelone a udalosť Samsung Unpacked 2019, na ktorej chce spoločnosť Samsung ukázať svoje tohtoročné vlajkové smartfóny radu Galaxy S. Dokonca by mali byť predstavené až tri modely – Samsung Galaxy S10+, Galaxy S10e a Galaxy S10. Len pár hodín pred oficiálnym predstavením sa v nórskej televízii TV2 objavila reklama na Galaxy S10. V 30-sekundovom videu ukazuje Samsung zásadné prvky modelov Galaxy S10 a Galaxy S10+.

Na začiatku videa vidieť z vtáčej perspektívy motorový čln pretínajúci nielen more, ale aj Infinity-O displej s vysokým rozlíšením. Vidieť aj nový ultrasonický snímač odtlačkov priamo v displeji. Následne sa reklama zameria na nový kvalitný fotoaparát s tromi snímačmi. Reklama dokonca upozorňuje na celkovo 5 snímačov, čo sa ale týka len najvyššieho modelu Galaxy S10+, ktorý by mal mať prednú selfie kameru pozostávajúcu z dvoch snímačov. Posledným prezentovaným prvkom je reverzné bezdrôtové nabíjanie, ktorým pôjde dobíjať nielen druhý smartfón, ale aj nové Bluetooth slúchadlá Samsung Galaxy Buds.

Náš tip
Samsung Galaxy M30 príde na trh 27. februára
20.2.2019
Zdroj: AndroidAuthority

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+