MojAndroid

Predstavenie dlho očakávanej vlajkovej lode Samsung Galaxy S10 je už predo dvermi. Jeden z najočakávanejších smartfónov roka bude oficiálne odhalený už 20. februára. Čakať tak už skutočne nebudeme dlho a teraz už vieme aj to, aký termín si máte poznačiť do kalendára, ak chcete sledovať predstavenie naživo.

Predstavenie už čoskoro

To sa uskutoční v stredu, 20. februára v Bill Graham Civic Auditorium v San Franciscu v USA. Udalosť začne o 11:00 lokálneho času, čiže o 19:00 nášho stredoeurópskeho času. Na novú vlajkovú loď tak skutočne nebudeme čakať veľmi dlho.

Čo prinesie novinka?

Podobne ako v predchádzajúce roky, aj teraz je pripravovaná vlajková loď spoločnosti Samsung predmetom obrovského množstva uniknutých informácií a dohadov. Už teraz môžeme takmer s istotou tvrdiť, že uvidíme minimálne tri verzie nového telefónu – Samsung Galaxy S10, S10 Plus a S10 Lite. Samozrejme, chýbať by nemala už tradične špičková výbava. Novinkou však bude dizajn s výrezom, resp. dierou v displeji.

Pri predstavení nebude chýbať ani naša redakcia!

Predstavenie telefónu sa tak bude konať už o necelé tri týždne a naša redakcia bude pri tom! Priamo zo San Francisca vám budeme prinášať aktuálne informácie a tešiť sa môžete aj na prvý pohľad na horúce novinky od Samsungu!

1.2.2019
  • stanleyjr

    Prečo to všetci volajú “diera”, keď je to kruhový výrez, priestrel alebo diera je podľa mňa zbytočný názov, stále je to výrez a bude väčší problém si zvykať na tento dizajnérsky úlet ako u terajších výrezov.

+