MojAndroid

Predstavenie dlho očakávanej vlajkovej lode Samsung Galaxy S10 je už predo dvermi. Jeden z najočakávanejších smartfónov roka bude oficiálne odhalený už 20. februára. Čakať tak už skutočne nebudeme dlho a teraz už vieme aj to, aký termín si máte poznačiť do kalendára, ak chcete sledovať predstavenie naživo.

Predstavenie už čoskoro

To sa uskutoční v stredu, 20. februára v Bill Graham Civic Auditorium v San Franciscu v USA. Udalosť začne o 11:00 lokálneho času, čiže o 19:00 nášho stredoeurópskeho času. Na novú vlajkovú loď tak skutočne nebudeme čakať veľmi dlho.

Čo prinesie novinka?

Podobne ako v predchádzajúce roky, aj teraz je pripravovaná vlajková loď spoločnosti Samsung predmetom obrovského množstva uniknutých informácií a dohadov. Už teraz môžeme takmer s istotou tvrdiť, že uvidíme minimálne tri verzie nového telefónu – Samsung Galaxy S10, S10 Plus a S10 Lite. Samozrejme, chýbať by nemala už tradične špičková výbava. Novinkou však bude dizajn s výrezom, resp. dierou v displeji.

Pri predstavení nebude chýbať ani naša redakcia!

Predstavenie telefónu sa tak bude konať už o necelé tri týždne a naša redakcia bude pri tom! Priamo zo San Francisca vám budeme prinášať aktuálne informácie a tešiť sa môžete aj na prvý pohľad na horúce novinky od Samsungu!

1.2.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+