MojAndroid

Spoločnosť Samsung aktuálne spustila predaj najnovších modelov Galaxy S10 Lite, Galaxy Note10 Lite a Galaxy A71 na slovenskom trhu.

Modely Lite vychádzajú z najlepšej tradície renomovaných radov Galaxy S a Note. Ponúkajú špičkové funkcie a parametre ako technologicky vyspelý fotoaparát, dotykové peno S Pen  pre model Note10 Lite, skvelý displej a batériu s dlhou výdržou. Obidva modely sú vybavené displejmi s technológiou Infinity-O, ktorá zaberá celú prednú stranu s 6,7-palcovou uhlopriečkou (17 cm) a predným fotoaparátom s rozlíšením 32 megapixelov. Bežné používateľské prostredie je na profesionálnej úrovni zabezpečené bezpečnostnou platformou Samsung Knox.

Galaxy S10 Lite

Galaxy S10 Lite má základný 48-megapixelový objektív a zároveň aj špeciálnu optiku pre ultraširoké zábery (12 Mpx), makro (5 Mpx), či nový stabilizátor obrazu Super Steady OIS, ktorý v kombinácii so Super Steady výrazne rozširuje užívateľské možnosti pri fotografovaní a natáčaní akčných scén bez akýchkoľvek kompromisov. Galaxy S10 Lite je k dispozícii v dvoch farebných variantoch (čiernom Prism Black a modrom Prism Blue) za odporúčanú maloobchodnú cenu 649 eur.

Samsung Galaxy S10 Lite fotoaparat

Galaxy Note10 Lite

Galaxy Note10 Lite má pri všetkých troch fotoaparátoch (ultraširokom, širokouhlom a teleobjektíve) rovnaké 12-megapixelové rozlíšenie. Hlavným prvkom Galaxy Note10 Lite je jeho spojenie s perom S Pen, vďaka čomu ide o maximálne produktívny smartfón. Vďaka technológii Bluetooth Low-Energy (BLE) je teraz možné s týmto perom jednoducho robiť prezentácie, ovládať videoprehrávač alebo fotografovať. K obľúbeným funkciám dotykového pera sa jednoducho a rýchlo dostanete vďaka menu Air Command.

galaxy note10 lite s pen

Na jednoduché a rýchle písanie poznámok v teréne slúži jednoduchá, ale šikovná aplikácia Samsung Notes. Ručne písané poznámky je možné jednoducho previesť na bežný text, ktorý je následne možné ľubovoľne upravovať či zdieľať. Galaxy Note10 Lite sa predáva v striebornej Aura Glow a čiernej Aura Black za odporúčanú maloobchodnú cenu 599 eur.

Galaxy A71

Model Galaxy A71 má štyri špičkové fotoaparáty – okrem hlavného 64Mpx  fotoaparátu aj ultraširokouhlým fotoaparátom, makrom a selektívnou hĺbkou ostrosti, čo užívateľom v kombinácii s inteligentnými funkciami umožní v zreteľných detailoch a v ohromujúcom meradle zachytiť prakticky čokoľvek. Ultraširokouhlý fotoaparát má objektív so zorným uhlom 123°, ktorý možno prirovnať periférnemu videniu ľudského oka. Inteligentná funkcia vie odporučiť širokouhlý režim a automaticky sa tak na snímanie nastaví.

Makroobjektív zaostrí na všetky detaily, objektív so selektívnou hĺbkou ostrosti dáva fotografovaným objektom vyniknúť pomocou efektov živého zaostrovania. Model Galaxy A71 je k dispozícii v čiernej, striebornej a modrej farbe za 469 eur.

 

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+