MojAndroid

Evan Blass je už dlhodobou zárukou “leakov” na rôzne pripravované smartfóny. Ním najnovšie zverejnené úniky fotografií ukazujú tri smartfóny (respektíve ich ochranné púzdra) popri sebe. Jedná sa o kryty pre modely Samsung Galaxy S10E, Galaxy S10 a S10+. Máme tak predbežný prehľad o približnom dizajne týchto zariadení a pohľad na ich rozmery.

Zopár rozdielov pri každom modeli

Úplne vľavo môžete vidieť Samsung Galaxy S10E s dvojicou fotoaparátov na zadnej strane a “O” výrezom v pravej hornej časti, ktorý ukrýva jednu prednú kameru. Vedľa neho sa potom nachádza Samsung Galaxy S10, ktorý má až trojicu fotoaparátov vzadu a jednu “selfie” kameru v rovnakom výreze. Rozmerovo najväčší a technicky zrejme najvyspelejší variant, Samsung Galaxy S10+ (vpravo) má na zadnej strane modul s troma snímačmi a na prednej strane o čosi väčší výrez s dvoma “selfie” kamerami. Rozmerové rozdiely sú síce ťažko badateľné, avšak S10E bude najmenším modelom (5,8 palcov), za ním nasledujú S10 (6,1 palcov) a S10+ (6,4 palcov).

Ktorý veľkostný variant by ste si vybrali vy?

Ďalšie články k téme “Samsung Galaxy S10”:

Náš tip
Poznáme dátum predstavenia Samsungu Galaxy S10
Náš tip
Takto vyzerá displej Samsungu Galaxy S10
Náš tip
Samsung Galaxy S10 bude mať režim „Bright Night“, konkurovať bude funkcii „Night Sight“ od Google
21.1.2019
Zdroj: phandroid
 • Kamil Machaj

  Hmmm v celom článku nieje spomenutý jediný rozmer, ale hlavne ze ste sa na konci nezabudli spýtať ktorý by sme si vybrali. Gratulujem fakt kvalitka

  • mp

   ktorý by ste si vybrali? …ten čierny s displejom :D

  • Tomáš Kanálik

   Vďaka za tip, info doplníme :)

+