MojAndroid

Samsung Galaxy S10 a Samsung Galaxy S10+ sú vlajkovými loďami ako vybavením, tak aj cenou. V poslednej dobe sa však tieto modely blysli na uniknutých obrázkoch v “horúcej” červenej farbe. Takto majú vyzerať.

Ďalšie atraktívne prevedenie

Nové farebné prevedenie má údajne niesť pomenovanie “Cardinal Red” a k dispozícii má byť pre modely Galaxy S10 a Galaxy S10+. Neexistuje však žiadne zmienka o menšom a lacnejšom Samsungu Galaxy S10e, ktorý má už teraz množstvo zaujímavých farebných prevedení. Nie je daný žiaden presný dátum, kedy by mohli byť zariadenia v týchto farbách oficiálne uvedené na trh, no očakáva sa, že tomu tak bude už onedlho.

Modely v tejto farbe sa zrejme nedostanú do našej krajiny, no nádej stále žije. Ak je tento únik skutočne pravdivý, na svete bude existovať už pätica farebných variácií Samsungu Galaxy S10, vrátane bielej, čiernej, zelenej a modrej. Čo sa týka väčšieho Galaxy S10+, jeho počet farebných prevedení narastie až na sedem, keďže je dostupný aj v “keramickej bielej” a “keramickej čiernej farbe”. Páčili by sa vám tieto modely v tejto sýtočervenej?

22.5.2019
Zdroj: The Verge

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+