MojAndroid

Tento týždeň sa akoby roztrhlo vrece plné dohadov o spoločnosti Samsung a jej nových produktoch, ktoré sú v prípravách. Včera sme vás informovali o možnom dátume predstavenia novej vlajkovej lode Galaxy S IV, na marcovej tlačovej konferencií Mobile Unpacked v USA. Aby toho nebolo málo, nedávno sa objavila fotografia, ktorá by  podľa všetkého mohla byť prvým únikom oficiálnej tlačovej fotografie tohto zariadenia.

Obrázok vyššie nám ukazuje, ako by mohol Galaxy S IV vyzerať a určite budete súhlasiť s tým, že podobné zmeny naozaj očakávame. Zdá sa, že fyzické tlačidlo v dolnej časti zariadenia je o niečo väčšie, čo by mohlo byť plus, pretože podľa skúseností s našou redakčnou S3-jkou, menšie tlačidlo nie je moc pohodlné pri používaní. Rohy telefónu prešli taktiež malými zmenami. V tomto prípade sa zdajú byť menej zaoblené a viac súmerné, ako v predchádzajúcom modeli. Čo je na tomto obrázku asi najzaujímavejšie je dátum na obrazovke, 22. apríl. Včerajšie dohady informovali o predstavení v marci, takže teraz nevieme, čomu máme veriť, pretože aj na displeji oficiálnej fotografie S3 bol uvedený dátum 3.mája, teda deň jeho predstavenia v roku 2012.

Fotografia bola objavená na sieti Picasa, v albume HongKongského študenta, ktorý podľa všetkého nemá žiadne profesíjne partnerstvo so spoločnosťou Samsung. Je veľká pravdepodobnosť, že uvedená fotografia je len renderov, ktorý tento študent zostavil pre vlastné pobavenie, no kto vie. Páčil by sa vám takýto dizajn S4-ky ?

Zdroj: phonearena

23.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+