MojAndroid

Je dobré vedieť, že veľkí výrobcovia nezabúdajú na svoje staršie modely – teda aspoň Samsung. Ten totiž v posledných dňoch uvoľnil aktualizácie na niekoľko starších zariadení, menovite Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy Note 2 a Samsung Galaxy Tab 3 8.0. Tieto zariadenia získali najnovší operačný systém Android 4.4 KitKat s novšou verziou nadstavby TouchWiz, ktorá okrem iného so sebou prináša aj nové funkcie a rôzne vylepšenia. O tom, kedy sa aktualizácie na tieto zariadenia dostanú ku nám, zatiaľ nič nevieme.

Samsung Galaxy S3 a Note 2 získali aktualizáciu na Android 4.4 v USA a Kanade, 8-palcový Tab 3 bol zas aktualizovaný vo Francúzsku. Miestne zastúpenia spoločnosti Samsung sa vyjadrili, že ďalšie krajiny získajú túto aktualizáciu v nasledujúcich týždňoch či mesiacoch, pričom by najnovší Android 4.4 KitKat mal doraziť aj na zariadenia zo Slovenska. Ak ste svoje zariadenie už náhodou aktualizovali, pošlite nám dodatočné informácie a screenshot pomocou tlačidla Tip na článok.

Zdroj: AndroidCommunity

19.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+