MojAndroid

Ak sme si mysleli, že dohady okolo Samsungu Galaxy S III sa po zverejnení dátumu predstavenia nového Galaxy upokoja, mýlili sme sa. Práve naopak. Anonymný zdroj citovaný portály BGR.com pripomína udalosť v Londýne, New Yorku, Soule a Dubaji a predpovedá predstavenie nového Galaxy S III, ako oficiálneho smartfónu letných Olympijských hier 2012 v Londýne. Akoby to nebolo dosť, zdroj predpovedá tri farby tohto modelu – modrú, bielu a čiernu, a navyše dodáva aj úložisko, ktoré by malo byť 16 GB až 64 GB.

Zdroj uvádza aj ďalšie údaje, ktoré však nepôsobia dôveryhodne. Je ním štvorjadrový procesor Exynos, 4G LTE pripojenie, displej 1080p. Displej s takýmto rozlíšením na rozmeroch menších ako 10 palcov je priam zbytočný.

Ako sme už spomínali, Samsung predstaví 3. mája nový „Galaxy“ telefón, teda budeme si musieť počkať, či pôjde o Galaxy S III alebo iný model, aj keď je veľmi pravdepodobné, že to bude práve spomínaný model S III, ktorý sa tak túžobne a dlhodobo očakáva. Parametre, ktoré by sa mohli objaviť môžu vyzerať nasledovne: štvorjadrový procesor Exynos, 4,6 palcový AMOLED Super HD displej 720p. Počkať si musíme do 3. mája, kedy by mali byť zmietnuté všetky pochybnosti a dohady.

Zdroj, foto: BGR

17.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+