MojAndroid

Aktualizácia na Android 4.1 Jelly Bean pre Samsung Galaxy SIII, ktorá sa objavila koncom septembra nebola bez chýb. Po aktualizácii prvých zariadení sa prišlo na to, že update spôsobuje neobvyklé rýchle vybíjanie batérie, a že obsahuje niekoľko chýb v používateľskom prostredí. To bol dostatočný dôvod na to, aby Samsung aktualizaciu pre majiteľov tohto telefónu pozastavil. Zdá sa však, že spoločnosť chyby už opravila a výzva k aktualizácii operačného systému na Android 4.1 Jelly Bean sa znova začína objavovať na telefónoch vo Švédsku. Dúfame, že tentokrát už bez chýb, sa čoskoro objaví aj na Slovenských Galaxy es trojkách. Dostupnosť updatu môžete overiť priamo v nastaveniach alebo pripojením telefónu k počítaču a spustením softvéru KIES.

 

Nový update prináša niekoľko noviniek, ktoré sú priamo spojené s novým Androidom 4.1 Jelly Bean. Tešiť sa môžete na plynulejšie animácie (vďaka projektu “butter”), hlasového asistenta Google Now (zatiaľ len v angličtine), vylepšené notifikácie, lepšiu organizáciu nastavení a veľa ďalších noviniek, ktoré nájdete aj v našom článku “Téma týždňa: Android 4.1 Jelly Bean – všetko, čo by ste mali o tejto verzii Androidu vedieť na jednom mieste“.

Okrem toho ponúkne update aj dva rôzne módy pre domácu obrazovku, možnosť zmeniť veľkosť pop-up play okna a rýchlejší prehliadač. Aplikáciu S Memo nahradila aplikácia z Galaxy Note zariadení, S Note.

Aktualizované 25.10.2012 (pôvodný článok publikovaný 15.10.2012 pod názvom Samsung Galaxy S III: Aktualizácia na Android 4.1 Jelly Bean pokračuje)

Majitelia Samsung Galaxy SIII hlásia dostupnosť updatu s Android 4.1.1 Jelly Bean už aj na Slovensku. Za informáciu ďakujeme Jozefovi S.

Zdroj: phonearena

29.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+