MojAndroid

Prinášame vám oficiálne video od Samsungu, v ktorom je detailne ukázaný nový smartfón Samsung Galaxy S II, ktorý je zatiaľ dostupný len v Kórei a Veľkej Británii. Galaxy S “dvojka” je nasledovník veľmi populárneho modelu Galaxy S, a jeho popularitu potvrdzujú viac ako 3 milióny predbežných objednávok.

“Pod kapotou” ukrýva 1.2Ghz dvojjadrový procesor, 4.3″ Super AMOLED dotykový displej s Gorilla Glass, 8-megapixelová full-HD kamera, a nové používateľské rozhranie TouchWiz 4.0 UI bežiace na Androide 2.3 Gingerbread.

Oficiálne video, ktoré nájdete pod týmto článkom prináša 12 minútovú ukážku takmer všetkých funkcií a vychytávok používateľkého rozhrania Touch Wiz. Dočkáte sa aj predstavenia nových 3D grafických efektov, ovládania pohybom, a novej nastaviteľnej “home screen” s Live Panelom. Uvidíte tiež ako meniť veľkosť a rozloženie widgetov, neobmezene surfovať po internet s podporou Flashu, a mnoho ďalšieho. Čo sa budem ďalej rozpisovať, pustite si video a uvidíte. :)

Zdroj: Android Community

19.5.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+