MojAndroid

V máji tohto roku informovala Facebook stránka Samsung India svojich fanúšikov o tom, že Samsung Galaxy R dostane update na Android 4.0 ICS “už čoskoro”. Po troch mesiacoch, čo tak “čoskoro” veru nie je, sa teda môžu majitelia týchto zariadení konečne tešiť z update-u na novší Android 4.0 Ice Cream Sandwich. O update informoval zahraničné portály používateľ Machram zo Švédska, ktorý svoje zariadenie update-oval na novšiu verziu Androidu a všimol si jej číselné označenie až po dokončení update-u.

      

Nová verzia operačného systému Android pre Samsung Galaxy R disponuje samozrejme aj používateľskou nadstavbou TouchWiz a podľa viacerých názorov, rozdiel medzi Gingerbread-om a novým Androidom ICS graficky ani nezbadáte. Zmeny sa týkajú hlavne vylepšenia výkonu a ďalších súčastí OS, ktoré sa graficky neprejavujú. Keďže sa update už objavil vo Švédsku, dúfame, že by mal byť dostupný už aj na Slovensku, prípadne tomu tak bude do niekoľkých dní. Ak sa vám nechce čakať, môžete si stiahnuť kompletnú ROM od používateľa Machram pomocou odkazu z jeho príspevku na XDa fóre.

Zdroj: GSMArena

17.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+