MojAndroid

Samsung Galaxy Note bol predstavený pred niekoľkými dňami na veľtrhu spotrebnej elektroniky IFA v Berlíne. Nepochybne ide o veľmi zaujímavé zariadenie s výkonným hardvérom, ktoré môžeme len ťažko zaradiť do niektorej z kategórií tablet alebo telefón. Ak ste zvedaví na to ako výkonný Galaxy Note v skutočnosti je, prinášame vám výsledok z benchmarku Quadrant Profesional. Ten sa redaktorom z TechBlog podarilo nainštalovať na jeden z výstavných kusov – test ukázal silu dvojjadrového procesora s taktom 1,4 GHz a Galaxy Note dosiahol skóre 3624. Pre porovnanie Samsung Galaxy SII mal pri rovnakom teste 3396 bodov.

Ďalej poznáme aj cenu, za ktorú by sa tento “tableto-telefón” mohol predávať – prvé kúsky by sa mali objaviť v Škandinávii za  715€.

Zdroj: endgadget.com

 

7.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+