MojAndroid

Ak patríte medzi majiteľov nového Samsungu Galaxy Note II určite ste už vyskúšali novú funkciu s názvom Multi View.  Tá umožňuje pracovať s dvoma aplikáciami súčasne v dvoch samostatných oknách, pričom môžete upravovať ich veľkosť podľa vlastného uváženia. Jej nevýhodou je to, že počet aplikácií kompatibilných s touto funkciou je obmedzený. Ak však patríte medzi majiteľov, ktorí si už svoj Note II rootli a nahrali CWM (Clockworkmod) recovery, môžete tento zoznam jednoducho rozšíriť.

 

Vďaka developerovi so pseudonymom goddamnit a jeho módumôžete teraz v samostatných oknách otvoriť ľubovoľné aplikácie. Stačí ak si do svojho Galaxy Note II flashnete príslušnú verziu módu a môžete začať využívať Multi View naplno. Momentálne sú k dispozícii súbory len pre zariadenia Galaxy Note II N7100 s verziou ROM (DEODEX – LJ1 / LJ3 / LJ7 / LJA a Galaxy Note II N7 105 (DEODEXs verziou LJ4. Súbory stiahnete priamo na XDA fóre, kde nájdete aj ďalšie podrobnejšie inštrukcie, či zoznam chýb.

Samsung Galaxy Note II

Android 4.1 (Jelly Bean)5,5"
1,66 GHz 4-jadrový Exynos720x1280
2 GB8MPx
16/32/64 GBFullHD, 1080p@30fps

Zdroj: XDA

6.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+