MojAndroid

Samsung Galaxy Note II by mal už čoskoro dostať update na novšiu verziu Androidu Jelly Bean. Dokazuje to najnovšie uniknutá ROM s Androidom v číselnej verzii 4.1.2, ktorá nesie označenie buildu  XXDLJ2. ROM môžeme na základe jej označenia dátovať do mesiaca október, čo znamená, že Samsung má už pravdepodobne k dispozícii novšie verzie. Kedy sa objavia vo forme OTA aktualizácie aj pre majiteľov tohto zariadenia ostáva zatiaľ neznáme.

Zoznam zmien, ktoré novšia verzia Androidu prináša je zatiaľ neúplný. Podľa doterajších zistení sa medzi novinkami objavil nový atramentový efekt, ktorý sprevádza dotyky pera pri odomykaní telefónu – nastaviť môžete aj jeho farbu. Zmeny sa tiež dočkala notifikačná lišta a rýchle nastavenia, v ktorých pribudlo tlačidlo na rýchle zapnutie alebo vypnutie funkcie “Multi-window” známej tiež pod názvom “Multi-view”. Notifikačný panel je teraz navyše editovateľný a pribudla aj funkcia kontinuálneho písania na Samsung klávesnici – posúvaním prsta po displeji.

Pre skúsenejších používateľov je ROM dostupná na nižšie uvedenom linku, z ktorého si môžu Android 4.1.2 pre Galaxy Note II stiahnuť a cez program Odin nainštalovať. Postup ako na to nájdete na stránkach SamMobile.

–> Samsung Galaxy Note II: ROM Android 4.1.2 N7100XXDLJ2 <–

Samsung Galaxy Note II

Android 4.1 (Jelly Bean)5,5"
1,66 GHz 4-jadrový Exynos720x1280
2 GB8MPx
16/32/64 GBFullHD, 1080p@30fps
20.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+