MojAndroid

Na začiatok pripomeňme len niekoľko faktov: dvojnásobná rýchlosť predaja predošlého modelu, 1 milión predaných kusov len v Južnej Kórei, predaj 5,5 milióna kusov v celosvetovom merítku na konci minulého mesiaca, predpokladaný celkový predaj na čísle 10 miliónov – už budúci mesiac. Tak takéto charakteristiky patria tabletofónu v podobe Samsung Galaxy Note II.

V exkluzívnom rozhovore sa J.K. Shin vyjadril už na začiatku predaja, že tabletofón Samsung Galaxy Note II by mohol dosiahnuť globálny predaj na úrovni 20 miliónov kusov za rok. A naozaj tento odhad nie je ďaleko od reality, zdá sa dokonca, že bol mierne podhodnotený.

Pripomeňme len ďalšie fakty z dielne spoločnosti Samsung, ktorá dosiahla predaj Samsung Galaxy S III na úrovni 30 miliónov kusov, čo znamená až trojnásobok pôvodného modelu Samsung Galaxy S a dvojnásobok predaja Samsung Galaxy S II za rovnaké obdobie.

Zdá sa teda, že Samsung nielen obsadil pomyselný trón medzi výrobcami smartfónov vo svete, ale dokonca svoje postavenie si každým ďalším modelom len upevňuje a pridávaním čísiel za modely akoby chcel naznačiť „rýchlostný stupeň predaja“ každého nového zariadenia, ktoré z dielne spoločnosti Samsung vstupuje na trh.

Samsung Galaxy Note II

Android 4.1 (Jelly Bean)5,5"
1,66 GHz 4-jadrový Exynos720x1280
2 GB8MPx
16/32/64 GBFullHD, 1080p@30fps

Zdroj: SammyHub, MôjAndroid.sk

2.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+