MojAndroid

Partnerstvo spoločností Rovio a Samsung v podobe hry Angry Birds Space dostalo konečne jasné kontúry. Pre zlepšenie predaja Samsung Galaxy Note dostane tento prístroj nezvyčajných rozmerov 30 úrovní hry Angry Birds Space navyše, keď sa hra 22. marca objaví na stiahnutie pre voľný trh.

„Danger zone“ levely sú normálne pridávané k hre, a Angry Birds boli vždy na Android zadarmo, nie je jasné, či hráči bez Galaxy Note budú mať vôbec prístup k týmto levelom. Samsung tiež zmieňuje Bird Lazer, ktorý odráža osobnosť Samsung Galaxy Note. Z vtáčej laserovej vízie je najlepší zážitok zo sledovania na ostrej a expanzívnej obrazovke a jeho super vysokom výkone. Vtáčik strieľajúci z očí laserom tak bude mať nejakým spôsobom prepojenie na Samsung Galaxy Note.

Zdroj, foto: androidcommunity.com Video: YouTube

10.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+