MojAndroid

Samsung aj naďalej veľmi pravidelne aktualizuje svoje vlajkové modely. Aprílovú bezpečnostnú aktualizáciu po novom obdržiava aj najnovší smartfón z radu Note – Samsung Galaxy Note 9.

Aktualizácia je dostupná už aj u nás

Aktualizácia je údajne prístupná už v troch krajinách – v Rumunsku, v Bulharsku a na Slovensku. Update nesie firmvérové označenie N960FXXS2CSD2 a používatelia už hlásia jeho prístupnosť v sekcii softvérových aktualizácií. Momentálne nie je jasné, či update prinesie okrem novej bezpečnostnej záplaty aj nejaké ďalšie vylepšenia. Dúfajme, že táto aktualizácia prinesie podporu tmavého režimu do nadstavby OneUI, ktorý už vcelku dlhú dobu na Note 9 chýba.

V komentároch nám dajte vedieť, či ste update obdržali už aj vy.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
11.4.2019
Zdroj: Sam Mobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+