MojAndroid

Po vlajkových lodiach Samsung Galaxy S9 a S9+ a bývalých TOP modeloch S7 a S7 edge dostáva septembrový bezpečnostný update aj Samsung Galaxy Note 9. Ak ste majiteľom najnovšieho tabletofónu od Samsungu, môžete sa tešiť na aktualizovaný systém.

Súbor s aktualizáciou má iba niečo vyše 70 MB, čo je určite veľmi pozitívne. Na našom redakčnom modeli sa informácia o update objavila včera ráno, takže je veľmi pravdepodobné, že sa čoskoro ukáže aj u vás. Zoznam zmien nespomína žiadnu inú novinku iba septembrové bezpečnostné záplaty od Google. Tomu zodpovedá aj veľkosť súboru a aj naše skúsenosti – v systéme sme naozaj nezbadali žiadnu novinku ani zmenu.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
17.9.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+