MojAndroid

Aktualizované 30.6:2019

Tak už sa dočkali aj používatelia na Slovensku. Náš čitateľ Adrián nás prostredníctvom Facebooku upozornil, že už aj jeho Samsung Galaxy Note 9 dostal dnes túto aktualizáciu. Jej veľkosť je 703,93 MB a nechýba ani júnová bezpečnostná záplata.

Pôvodný článok:

Spoločnosť Samsung pokračuje vo vylepšovaní svojich starších zariadení a po tom, čo veľa z nich bolo aktualizovaných na verziu systému Android 9.0 Pie a dostalo aj najnovšie bezpečnostné záplaty, teraz prichádzajú na rad nové funkcie, ktoré priniesla tohtoročná rada vlajkových lodí Samsung Galaxy S10. Medzi týmito funkciami je aj Nočný mód, ktorý už dostali smartfóny Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9+, ktoré boli vydané v januári minulého roku. Ďalším v poradí je populárny Samsung Galaxy Note 9.

Aktualizácia softvéru pre Galaxy Note 9 má označenie N960FXXU3CSF9 a zatiaľ je dostupná formou OTA v Nemecku. Postupne by sa mala dostať aj na ďalšie trhy vrátane slovenského. Veľkosť aktualizácie je 704 MB, takže si pripravte dostatok miesta vo vašom zariadení. Najväčším bonusom, ktorý aktualizácia prináša, je Nočný mód z modelu Galaxy S10. Ten síce nie je tak účinný ako funkcia Night Sight v nových Google Pixeloch, ale značne zosvetlí fotografie vyhotovené v horších svetelných podmienkach. Do fotoaparátu pribudol aj QR skener a používatelia už tak nebudú musieť využívať pre čítanie QR kódov asistenta Bixby Vision. Poteší aj júnová bezpečnostná záplata, ktorá je súčasťou aktualizácie.

Náš tip
Samsung má 50 rokov, odmení vás zľavami až do 24 %
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
30.6.2019
Zdroj: GSMarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+