MojAndroid

Aj viac ako dva a pol ročný Samsung Galaxy Note 9 dostáva aktuálnu bezpečnostnú aktualizáciu. Správu prináša Sammobile a ide zatiaľ len o Južnú Kóreu, avšak skôr či neskôr táto aktualizácia príde aj k nám.

Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 9 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Samsung Galaxy Note 9 a marcová aktualizácia

Ide o aktualizáciu s označením N960NKSU3FUC1 a tá okrem tradičných bezpečnostných záplat od Google prináša aj tri záplaty venované chybám procesoru Exynos 9810. Taktiež 16 ďalších bezpečnostných záplat týkajúcich sa Galaxy zariadení všeobecne. Čiže ide o celkom užitočnú a dôležitú aktualizáciu. V najbližších dňoch až týždňoch by ste ju mali obdržať aj na svoje zariadenia.

Ako vždy, tak aj teraz ju nájdete v Nastaveniach – Softvérové aktualizácie. Pravdepodobne tam však ešte nebude, takže ešte trochu potlačte svoju zvedavosť.

Konkurencia

Nikto neaktualizuje tak rýchlo a zbesilo ako Samsung. Avšak aj iní výrobcovia aktualizujú aspoň jeden model mesačne.

Napríklad včera sme písali o tom, že zariadenia OnePlus rady 7T dostávajú Android 11 aj s OxygenOS 11. Zmeny sú výrazné nie len vo vzhľade, ale aj v mnohých iných aspektoch, napr. fotoaparát.

Taktiež Motorola sa snaží a od začiatku roku už aktualizovala niekoľko modelov. Pozrite sa, či to nie je jeden z tých, ktorý majú ľudia vo vašom okolí.

LG je zo všetkých výrobcov najhorší a ešte len tento mesiac oznámil plán aktualizácií na Android 11.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
24.3.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+