MojAndroid

Aký let je z pohľadu pasažierov najšťastnejší? Určite ten s číslom IB 0513 medzi La Coruñou a Madridom. Prekvapení pasažieri tohto letu dostali ako darček nový Galaxy Note 8 od spoločnosti Samsung.

Akciu zorganizovala španielska pobočka Samsungu a jedná sa o čisto lokálnu záležitosť s leteckou spoločnosťou Iberia Airlines. Špičkové smartfóny Samsung Galaxy Note 8 rozdali pasažierom letušky a ako vidieť na ich tvárach, prijali to s nadšením. Po pristatí na letisku Madrid Barajas si okrem dobrého zážitku z pokojného letu odviezlo tento poriadne drahý telefón 200 pasažierov.

K udalosti sa na twitteri vyjadril aj samotný Samsung:

V Samsungu, ak padneme, nielen vstaneme, ale naučíme sa aj lietať.

Podľa všetkého by mohlo ísť o narážku na minuloročné fiasko s predchádzajúcou generáciou Galaxy Note 7. Tá, kvôli zle riešenej batérii a teda potenciálnemu nebezpečenstvu vznietenia sa, musela byť stiahnutá z trhu. To samozrejme stálo spoločnosť Samsung miliardy dolárov a pošramotenú povesť.

zdroj: PhoneArena

25.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+