MojAndroid

Samsung pokračuje vo svojej skvelej tradícii a včasne aktualizuje ďalšie zariadenia so svojho portfólia s aktuálnymi bezpečnostnými záplatami od Google. Tentokrát sa dostalo na vlaňajšie vlajkové lode Samsung Galaxy Note 8, S8 a S8+.

Veľký update, málo noviniek

Októbrový update na Note 8 sme dostali aj my v redakcii počas víkendu. Aktualizácia podľa zoznamu noviniek neprináša žiadne výrazné vylepšenia či nové funkcie, no napriek tomu má veľkosť takmer 600 MB. Aj preto odporúčame pri jej sťahovaní použiť spoľahlivé a rýchle Wi-Fi pripojenie.

Ďalší používatelia v Nemecku hlásia dostupnosť podobnej aktualizácie aj pre modely Samsung Galaxy S8 a S8+. V tomto prípade má aktualizácia veľkosť tesne nad 550 MB, takže aj v tomto prípade ide o objemný update.

Skontrolujte prítomnosť aktualizácie aj vy

Okrem týchto dvoch modelov je aktualizácia dostupná aj pre modely S9 a Note 9. Ak sa ešte update neobjavil na vašom zariadení, jeho prítomnosť môžete skontrolovať v nastaveniach telefónu v časti Systémová aktualizácia.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
22.10.2018
Zdroj: SamMobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+