MojAndroid

Spoločnosť Samsung minulý rok zažila s radom Galaxy Note najväčšie fiasko vo svojej histórii. Vďaka zle riešenej vnútornej konštrukcii a uloženiu batérie bol jej model Galaxy Note 7 náchylný k vznieteniu a musel byť kompletne stiahnutý z trhu. Netreba dodávať, že to spoločnosť stálo miliardy dolárov. Tento rok ale Samsung slávi veľkolepý návrat s nekompromisným Samsung Galaxy Note 8. Ako sa zdá ani ten neobišli hardwarové neduhy.

Niektorí americkí majitelia Galaxy Note 8 (či už od operátora Verizon, T-mobile alebo Sprint) sa na amerických forách začali sťažovať na to, že ak sa batéria telefónu úplne vybije (na 0%), nechce sa opäť nabiť. A to aj v prípade, že telefón pripoja k nabíjačke počas celej noci. Telefón sa odmieta jednoducho nabíjať. Administrátor zo Samsung fóra s prezývkou SamsungMel používateľom radí, aby prístroj rovno reklamovali. Spoločnosť Samsung sa zatiaľ k celej situácii nevyjadrila. Predpokladá sa ale, že pôjde len o veľmi ojedinelé prípady. Stretli ste sa s niečím takým aj u vášho Samsung Galaxy Note 8?

Zdroj: PhoneArena

28.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+