MojAndroid

V poslednom čase síce dosť píšeme o Samsung Galaxy S9, no netreba zabúdať ani na aktuálne zariadenia od tohto juhokórejského výrobcu. Ten ohlásil, že na počesť blížiacich sa Olympijských hier v Pchjongčchangu príde so špeciálnou limitovanou edíciou Samsung Galaxy Note 8. Má to však háčik.

Na to, aby ste sa k tejto olympijskej edícii dostali, musíte byť súťažiacim v týchto olympijských alebo paralympijských hrách, prípadne členom organizačného výboru výpravy. Samsung totiž v spolupráci s Medzinárodným olympijským výborom a s organizačným výborom hier v Pchjongčchang daruje takýmto účastníkom Note 8.

Samsung Galaxy Note 8 bude v limitovanej verzii šampanskej zletej farby so zlatými rámikmi, pričom na zadnej strane bude logo olympijády. Témy a tapety budú tiež prirpavené na motívy tejto športovej udalosti.

Podľa správy sa táto verzia nebude dať nijako inak oficiálne zohnať. Sme teda zvedaví, aké propagačné produkty si Samsung a LG, ako partneri olympiády, pripravili pre verejnosť. Pripomíname, že 23. Zimné Olympijské hry začínajú 9.februára 2018.

Zdroj: pocketnow.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+