MojAndroid

Samsung Galaxy Note 8 je na Slovensku stále veľmi populárnym smartfónom. A niet sa čomu čudovať. Ponúka výborný displej, stále dostatočný výkon, slušné fotoaparáty a hlavne pero S Pen. navyše, dnes sa dá zohnať za veľmi slušnú sumu.

Najnovší Android 10 pravdepodobne toto zariadenie už nedostane, no na pravidelné bezpečnostné aktualizácie sa môžete stále spoľahnúť. teraz dostáva najnovšiu septembrovú bezpečnostnú aktualizáciu. Nesie označenie N950FXXS7DSHC. Update opravuje 4 kritické zraniteľnosti operačného systému Android a 17 zraniteľností priamo v softvéri od Samsungu. O aktualizácii informoval web Sammobile.

Ako prví hlásia dostupnosť aktualizácie v Nemecku, v najbližších dňoch by sa mala dostať aj k nám.

Samsung Galaxy Note 8 dostáva júnovú bezpečnostnú záplatu

20.6.2019

Spoločnosť Google vydáva pravidelne každý mesiac bezpečnostné updaty svojho mobilného operačnému systému Android, ktoré majú za úlohu opraviť jeho odhalené chyby a bezpečnostné medzery. Android zariadenia sú totiž častým cieľom rôzneho malvéru alebo útočníkov, ktorí sa snažia získať používateľská dáta a dostať sa k ich bankovým účtom. Júnový bezpečnostný update už síce obdržali niektoré Android zariadenia, ale stále je väčšina z nich aktualizovaná starším májovým bezpečnostným updatom. To ale nie je prípad skoro dva roky starého Android smartfónu Samsung Galaxy Note 8.

Jeho aktualizácia softvéru nesie označenie N950FXXS6DSF2 a zatiaľ je dostupná v Iraku, Thajsku, Saudskej Arábii, Vietname a Srbsku. Pokiaľ od neho očakáva nejaké nové funkcie ako je napríklad Nočný mód pre fotoaparát, ktorý naposledy dostal Samsung Galaxy Note 9, tak bude sklamaný. Jedinou funkciou aktualizácie je spomínaná júnová bezpečnostná záplata. Dostupnosť updateu si môžete overiť v Nastaveniach pod položkou Aktualizácia softvéru. Samsung Galaxy Note 8, ktorý bol predstavený v auguste 2017, pred časom obdržal aktualizáciu na verziu systému Android 9.0 Pie s nadstavbou Samsung One UI.

Náš tip
RECENZIA Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019): Pre nenáročných pracantov

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
Zdroj: SamMobile
  • disq

    Pokiaľ od neho očakáva nejaké nové funkcie… tak bude sklamaný. Kto bude sklamaný?

    • Miro

      No predsa ten, kto očakáva nové funkcie :)

  • No ked moj Note 8 stratí podporu , aktualizáciíí na novy android. Už nevidím dovod prečo nenahodit root a cfw :) V poriadku , este ze máme aj iné riešenia.

+