MojAndroid

Juhokórejský výrobca Samsung neváha a prináša aktualizáciu aj na svoj minuloročný vlajkový smartfón Galaxy Note 8. Tá zahŕňa aj augustový bezpečnostný balíček, ktorý rieši kritické zraniteľnosti samotného systému Android, ale aj nadstavby s názvom Samsung Experience.

Samsung Galaxy Note 8 | Aktualizácia

Po nainštalovaní aktualizácie stále platí verzia systému Android 8.0.0 Oreo, a tiež nadstavba Samsung Experience 9.0. Kódové označenie augustovej aktualizácie je následne N950FXXU4CRH3. Pre jej nainštalovanie odporúčame zabezpečiť dostatok miesta na vnútornom úložisku, dostatok batérie a tiež stabilné neobmedzené internetové pripojenie.

Aktualizácia je momentálne v distribúcii a môže ešte niekoľko dní potrvať, kým sa dostane ku všetkým používateľom. Dostali ste už augustovú bezpečnostnú aktualizáciu? Akú verziu zabezpečenia používate na vašom Android smartfóne? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Samsung Galaxy Note 8: To najlepšie stojí viac | RECENZIA
Náš tip
Samsung Galaxy Note 9: Znovu bližšie k dokonalosti | RECENZIA
Náš tip
Samsung Galaxy Note 9: Naživo z New Yorku | VIDEO
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
17.8.2018
Zdroj: sammobile.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+