MojAndroid

Hoci sa už majitelia Samsung Galaxy Note 8 tešia na Android 8 Oreo, zatiaľ si musia vystačiť “len” s týmto novým updatom. Vývojári nezaháľali ani cez sviatky a na náš redakčný Note 8 dorazila aktualizácia s veľkosťou 820,84 MB.

Novinkami sú: nová pridaná funkcia aplikácie Bezpečné pripojenie k WiFi, vylepšeniami prešli aplikácie Kalendár, Galéria, Hlasový záznamník či Pripomienky. Došlo tiež k oprave chýb v rámci Samsung DeX.

Ako sa v aktualizácii píše, novinka by mala poskytnúť vylepšenú stabilitu systému, zlepšený výkon softvéru a opravu programových chýb. Nachádzať sa tu môžu aj niektoré ďalšie vylepšené funkcie.

O čom je Samsung Galaxy Note 8

Note 8 obsahuje 6,3-palcový Super AMOLED Infinity Display s pomerom strán 18,5:9 a s rozlíšením 2960 x 1440. Vo vnútri sa nachádza Exynos 8895, 6 GB pamäte RAM a úložisko so 64 GB. To sa dá rozšíriť o microSD kartu. Stretneme sa tu však aj s hybridným slotom, ktorý môžete použiť namiesto pamäťovky aj ako druhý slot na SIM kartu. Note 8 prichádza s duálnym fotoaparátom s rozlíšením 12 + 12 MP, pričom obidva snímače sú vybavené optickou stabilizáciou. Opäť sa tu stretneme aj s hlasovým asistentom Bixby, nuž a klasikou v podaní rady Note je známe pero S Pen.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
 • Slavomír Pavúk

  mám ju uz týžden zo Sammobile cez Odin

  • Michael Dustter

   Hoj, máš Facebook, že bys mě naučil? Rád bych si takto taky dával, protože na SamMobile bývají firmware files dřív.

   • Slavomír Pavúk

    Michal facebook nepouzivam. ale napis mi na trance1180@gmail.com pomozem a mas to taz dva

 • Peter Kmec

  Zaujímavé je, že sa tu vo veľkom píše iba o aktualizáciách pre Samsungy.
  Ešte možno o aktualizáciách pre iPhony, ktoré niečo pokazia alebo čo.
  Fakt milé…

  • Slavomír Pavúk

   pise sa aj o One plus napriklad. Peter zase nic pre tvoj fon? co uz nebud smutny uzivaj si Vianoce. mobil je len neziva nepodstatna vec v konzumnom zivote. zi naplno, nepreživaj!!!

   • Peter Kmec

    Ja som svoju aktualizáciu dostal 19.decembra. Takže asi tak…
    Celkovo však išlo iba o to, že tento portál sa mení podľa toho, kto mu zaplatí…
    Ale samozrejme, to vyhovuje ľuďom, ktorý sú verný danej značke aj cez polámané kosti…

  • Miso3

   Ja som poslal minulý týždeň tip do redakcie ohľadne OTA aktualizácie pre LG G6. Vyskočila na mňa aktualizácia ktorá obsahuje novembrové záplaty a vylepšenie fotoaparátu. Aktualizácia mala cca 900MB. No do dnešného dňa ani zmienka o tom..
   LG si asi neplatí reklamu na tomto portáli :)

  • Michal Chabada

   Updaty píšeme o všetkých značkách, podľa toho ako vychádzajú. Stačí si pozrieť túto podstránku https://www.mojandroid.sk/tag/android-aktualizacie/

 • Fyi de Will

  tak moja xperia xz1 compact mala teraz v decembri už 4-tú aktualizáciu systému. pohoda. :-)

 • kubo

  Zatial mi neprisla

+