MojAndroid

Máme skvelú správu pre majiteľov modelu Samsung Galaxy Note 8. Júnová bezpečnostná aktualizácia sa totiž dostáva pre vaše zariadenie už aj do Európy. Číslo zostavy pre nový softvér je N950FXXS3CRF1 a neponúka nič iné ako opravy potenciálne zraniteľných miest v systéme.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 8: To najlepšie stojí viac | RECENZIA

Opravené boli aj závažnejšie bezpečnostné diery

Opravených bolo 5 kriticky zraniteľných miest systému Android a 3 zraniteľnosti prostredia od Samsungu. Ako už je zvykom, opráv sa samozrejme dostali aj menej kritické chyby. Severná a juhovýchodná Európa už hlási dostupnosť tejto aktualizácie. Ako zistiť, či je aktualizácia pripravená aj pre vás? Jednoducho to skontrolujte v nastaveniach, v ponuke aktualizácia softvéru. O ďalších júnových bezpečnostných aktualizáciách vás budeme včas informovať. Onedlho by sa jej mali dočkať modely ako Samsung Galaxy S9 či S9+.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
21.6.2018
Zdroj: sammobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+