MojAndroid

Samsung si tento rok pre nás chystá ešte jednu šťavnatú novinku. Pôjde o nový tabletofón zo série Samsung Galaxy Note, pričom posledné uniknuté informácie naznačujú, že novinka ponesie označenie Samsung Galaxy Note 7. Najnovšie rendery vychádzajúce z doposiaľ známych informácií nám teraz naznačujú, ako by mala novinka vyzerať.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 7 edge možno ponúkne duálny fotoaparát

Ak by Note 7 vyzeral tak, ako na obrázkoch a videu, vôbec by sme sa nečudovali. Elegantný a jednoduchý dizajn sa tu kĺbi s tradičnými prvkami Samsungu a takto navrhnuté zariadenie by nás určite neprekvapilo. Na prvý pohľad sa telefón ani veľmi nelíši od posledných modelov, no keď sa pozrieme detailnejšie, nájdeme rozdiely a novinky, ktoré by sme aj mohli očakávať.

Samsung Galaxy Note 7 render 1

Vpredu vidíme podozrivé množstvo senzorov. Samsung vždy patril medzi výrobcov, ktorí ponúkali o jeden-dva senzory viac ako konkurencia, no teraz sa zdá, že je tu aj niečo navyše. Tým niečím by teoreticky mohol byť skener dúhovky, o ktorom sa už dlhšie špekuluje a ktorý sa teraz zdá byť pravdepodobnejší ako kedykoľvek pred tým.

Okrem toho vidíme aj zaujímavý doplnok v spodnej hrane, ktorým je USB-C port. Ten Samsung vo svojich súčasných vlajkových lodiach ešte nepoužil, no je možné, že s príchodom nového tabletofónu sa to zmení. Nebolo by to prvýkrát, čo by telefón z radu Note priniesol funkciu, ktorú sme očakávali v rade Galaxy S. Inak vyzerá telefón tak, ako by sme mohli očakávať a hoci sa zrejme nepozeráme na úplne finálnu podobu zariadenia, je veľmi pravdepodobné, že rozdielov v konečnej verzii nebude veľmi veľa.

Samsung Galaxy Note 7 render 2

Zdroj: USwitch via Phandroid

4.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+