MojAndroid

Predstavenie pripravovaného smartfónu Samsung Galaxy Note 7 už nie je ďaleko a postupom času sa objavuje čoraz viac informácií o tom, ako bude telefón vyzerať a čo prinesie. Už sme si zvykli na to, že pripravovaný tabletofón označujeme ako Galaxy Note 7 a nie Galaxy Note 6. Teraz sa telefón objavil na nových renderoch, ktoré potvrdzujú ďalšie dohoday. Tie hovorili o tom, že telefón má prísť iba vo verzii so zahnutým displejom.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 7 edge: Poznáme presný dátum predstavenia

Na renderoch ale môžeme vidieť zariadenie, ktoré už na prvý pohľad pochádza od kórejského giganta. Stále ale môžeme vidieť istú mieru inovácie, vďaka ktorej bude možné telefón odlíšiť od svojich predchodcov. To znamená napríklad USB-C konektor, pomerne úzky rámik nad a pod displejom a elegantné zaoblené hrany. Samozrejme, nechýba typická šošovka fotoaparátu a ďalšie dizajnové črty, s ktorými sme sa už stretli pri predchádzajúcich modeloch od Samsungu. Hardvérové špecifikácie sú iba odhadom tvorcov renderu a v skutočnosti sa môžu líšiť, no je veľmi pravdepodobné, že aspoň v niektorých smeroch sa trafili do čierneho. Čo hovoríte na tento koncept zariadenia? Mali by ste oň záujem?

Zdroj: Techconfigurations via pocketnow

23.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+