MojAndroid

Hoci najskôr sa zdalo, že fámy o vybuchujúcich smartfónoch Samsung Galaxy Note 7 sú iba planým poplachom, opak bol pravdou. Výrobca spravil skutočne nevídaný krok a z obehu stiahol väčšinu už predaných smartfónov, aby zákazníkom umožnil bezplatne ich vymeniť za nové kusy. Vzhľadom na to, že nepríjemná situácia vznikla hneď na začiatku predaja, sa však zmenili aj plánované dátumy oficiálneho spustenia predaja či doručenia predobjednávok v rôznych krajinách vrátane našej.

Náš tip
Výmena všetkých Galaxy Note 7 bude stáť Samsung približne $1 miliardu

Teraz už vieme, že ak ste si zakúpili nový Note 7, vymeniť si ho budete môcť v termíne od 19. septembra. K dispozícii je aj bezplatná linka na čísle 0800 726 786, kde získate ešte viac informácií. Samozrejme, stále platí, že Note 7 môžete bez problémov vymeniť aj za iný telefón od Samsungu, napríklad Galaxy S7 alebo S7 edge. Tu ale platí, že všetky ďalšie detaily ohľadne výmeny sú pre každého predajcu jedinečné, a tak vám v tomto poradí obchod alebo stránka, kde ste si telefón kupovali.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 7: Myslí vo veľkom | RECENZIA

Samsung Galaxy Note 7 recenzia-14

Tí používatelia, ktorí si telefón predobjednali a stále naň čakajú, si ešte chvíľu budú musieť počkať. Podľa aktuálnych informácií na stránkach spoločnosti Samsung by mali byť telefóny doručené približne 19. septembra, no je stále možné, že sa tento termín ešte zmení. Majitelia Note 7 si tak budú musieť ešte niekoľko dní počkať na to, kým budú mať v rukách konečne bezchybný model. Je ale skvelé vidieť, že výrobca sa o situáciu postaral takto promptne a snaží sa celý proces výmeny zákazníkom maximálne zjednodušiť.

Zdroj: Samsung

8.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+