MojAndroid

Samsung Galaxy Note 6 je jedným z najočakávanejších zariadení tohto roka. Hoci minuloročný model sa na našom trhu nikdy nezačal predávať, u novinky by to mohlo byť inak. Aj preto nový Galaxy Note vzbudzuje v nás veľký záujem. Nie je sa ale čomu čudovať. Note 6 by totižto mal ponúknuť skutočne to najlepšie, čo môžu dnešné technológie v komerčnej sfére poskytnúť. A čo to presne bude?

Ak môžeme veriť najnovším uniknutým informáciám, tak Samsung Galaxy Note 6 by mal byť jedným z prvých zariadení, ktoré bude poháňať inovovaná verzia Snapdragonu 823 spolu so 6 GB operačnej pamäte RAM. Zároveň by mohlo ísť o prvé zariadenie spoločnosti, ktoré ponúkne vnútornú pamäť s kapacitou 256GB. Ďalšie parametre majú zahŕňať 5,8-palcový QHD displej, fotoaparát by mohol byť ten istý čo v Samsungu Galaxy S7, no a fanúšikov poteší aj veľká 4200 mAh batéria. Čo všetko sa zo spomínaných špecifikácií naplní, to uvidíme už začiatkom septembra, kedy by mal Samsung nový Note 6 predstaviť na výstave IFA v Berlíne.

Zdroj: pocketnow

4.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+