MojAndroid

Samsung predstavil minulý týždeň svoje dva nové tabletofóny. Hoci počas predstavenia sme sa dozvedeli niekoľko základných informácií o týchto horúcich novinkách, na ďalšie detaily sme si museli chvíľu počkať. Niektoré z nich odhalili prvé skúsenosti ešte počas tlačovej konferencie a ďalšie sa objavujú postupne. Ako obyčajne, aj teraz Samsung priniesol sériu nových videí, ktoré sa venujú dizajnu a funkciám nových smartfónov. Vďaka tomu majú užívatelia k dispozícii informácie z prvej ruky ešte skôr, ako si telefón budú môcť prvýkrát vyskúšať.

https://youtu.be/s61uCM5Xu78

https://youtu.be/1y8J4V8iLvQ

Prvé dve videá zobrazujú detailné informácie o dizajne a konštrukcii nových tabletofónov. Vďaka tomu si užívatelia budú vedieť lepšie predstaviť, čo ich v prípade noviniek od Samsungu skutočne čaká. V poslednom videu sú zobrazené niektoré funkcie modelu Galaxy S6 edge+, no ako sme už niekoľkokrát spomínali, drvivá väčšina týchto noviniek je k dispozícii aj v tradičnom smartfóne Galaxy Note 5.

Náš tip
Testujeme Samsung Galaxy S6 edge Plus, pýtajte sa!

https://youtu.be/yPC50uUW0_Q

Zdroj: Samsung Mobile (YouTube) via PhoneArena

19.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+