MojAndroid

Na internete sa objavili fotografie smartfónov, ktorými by mali byť pripravované tabletofóny od spoločnosti Samsung. Keďže do predstavenia noviniek, ktoré je naplánované na 12. augusta, zostáva už iba niekoľko týždňov, nové uniknuté informácie sa objavujú každý deň. Inak to nie je ani dnes, keď máme možnosť možno prvýkrát sa pozrieť na to, ako vyzerajú pripravované zariadenia na skutočných fotografiách.

Note-5-Main-Screen

Ich kvalita ale nie je najlepšia a až tak veľa sme sa toho z nich ani nedozvedeli. Fotografie potvrdzujú predpoklady, ktoré naznačujú, že model Galaxy Note 5 by mal ponúknuť dizajn podobný, ako jeho predchodca, no mal by prebrať aj prvky zo súčasnej vlajkovej lode Galaxy S6. Tabletofón Samsung Galaxy S6 Edge+ by mal ponúknuť dizajn prakticky identický s tým, ktorým disponuje aj model Galaxy S6 Edge, čo potvrdzujú aj tieto najnovšie obrázky.

Zobrazené informácie vrátane označení modelov sa zhodujú s tým, čo sme doteraz počuli a tak sa zdá, že by mohlo ísť o skutočné fotografie pripravovaných smartfónov. Na potvrdenie týchto informácií si ale budeme musieť počkať do 12. augusta. Dajte nám v diskusii vedieť, čo by ste povedali na to, keby novinky vyzerajú tak, ako je znázornené na fotografiách.

S6-Edge-Plus-Specs

Zdroj: MobileFun via pocketnow

24.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+