MojAndroid

Samsung Galaxy Note 4 je 3 roky starým bestsellerom spoločnosti Samsung, a tak mu už dávno skončila dvojročná záruka majoritných aktualizácií. Napriek tomu ale podobne ako rovnako 3 roky starý Galaxy S5 dostáva bezpečnostné updaty. Tentokrát sa jedná o augustový bezpečnostný update.

Náš tip
Samsung Galaxy S5 prežil pád z výšky 300 metrov. Celý čas nahrával video

Firmware verzie N910FXXS1DQH8 bol ako prvý dostupný pre majiteľov Galaxy Note 4 v Holandsku. Update o veľkosti okolo 200 MB prináša optimalizáciu batérie a jej výdrže, rovnako vylepšenia stability zariadenia a manažmentu pamäte. V rámci všeobecného augustového bezpečnostného updatu pre august 2017 obsahuje 28 záplat pre potenciálne zraniteľné miesta v operačnom systéme. K tomu pridáva 12 záplat vlastnej nadstavby od Samsungu. Ďalšie krajiny, kde je už dostupný, sú Taliansko a Rakúsko. V blízkej dobe by sa mali dočkať aj majitelia na Slovensku.

zdroj: SamMobile

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
28.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+