MojAndroid

Približne pred týždňom sme vás informovali o tom, že aktualizáciu na Android Lollipop dostávajú aj zariadenia Samsung Galaxy Note 4 na Slovensku. Jednalo sa ale iba o modely s označením N910C, pričom drvivá väčšina zariadení v slovenskej distribúcii nesie označenie N910F. Majitelia týchto zariadení si tak na novinku museli ešte počkať, no nečakali veľmi dlho. V týchto chvíľach totiž dostávajú aktualizáciu na Android Lollipop aj zariadenia Samsung Galaxy Note 4 od operátora Telekom.

Screenshot_2015-04-17-16-54-20

Aktualizácia má viac, ako 980 MB, takže vám odporúčame stiahnuť si ju cez Wi-Fi a vyčleniť si na tento proces dlhší čas, pretože proces sťahovania a inštalácie môže trvať aj niekoľko desiatok minút. Malo by to ale stáť za to, keďže nový Android Lollipop prináša na Galaxy Note 4 hneď niekoľko zaujímavých noviniek. Okrem nového vzhľadu v štýle Material dizajnu pribudli aj všetky funkčné novinky, ktoré so sebou Android Lollipop prináša. Znamená to najmä nový spôsob práce s notifikáciami, ale aj lepšiu výdrž batérie či atraktívnejšie animácie. Všetko toto môžete na svojom Galaxy Note 4 vyskúšať už dnes, keďže o aktualizácii sme počuli už aj z viacerých zdrojov. V každom prípade sa ale môžete v diskusii podeliť o to, či už máte aktualizáciu k dispozícii aj pre svoje zariadenie a môžete nám dať vedieť aj to, aké novinky ste postrehli.

Za tip na článok ďakujeme užívateľovi Ivanovi!

18.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+